Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniach 18-19 czerwca w Chełmnie odbyły się Igrzyska Olimpijskie Sportowców Wiejskich. Nasza drużyna w składzie Robert Fałek, Jarosław Gronowski, Zbigniew Kołota i Bartłomiej Wesołowski nie wypadła tak dobrze jak podczas Uniform Schooting, dlatego na poprawienie humoru nadłożyła drogi i wracała do Solca przez Toruń, zahaczając o tamtejszą strzelnicę. W niedzielę bowiem w toruńskim forcie odbywało się Strzelanie Świętojańskie, w którym udział wzięli kurkowie z Tczewa, Grudziądza, Lidzbarka i Solca właśnie. Rywalizowano do tarcz: Królewskiej, Prezydenta Miasta, Przewodniczącego Rady Miejskiej i Rajców toruńskich. Przeprowadzono także strzelanie do kura i memoriał poświęcony śp. Bratu Ryszardowi Sobczakowi – wieloletniemu członkowi bractwa toruńskiego i radnemu miasta Torunia.

Po nieudanych igrzyskach do naszego brata Roberta Fałka uśmiechnęło się szczęście – w strzelaniu memoriałowym zajął I m-ce, zdobywając przechodni pierścień! Nagrody wręczono na Rynku Staromiejskim. Gratulujemy!

MS

Galeria

Fot. UM Torunia, KBS Toruń

 

 

Joomla templates by a4joomla