Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kcyńska strzelnica jest niezwykle łaskawa dla naszych braci – co roku ze Strzelania Wiosennego przywozimy stamtąd kilka nagród. W roku 2013 nazwanym rokiem prof. Jana Czochralskiego brat Robert Fałek był na podium w każdej konkurencji. Wczoraj soleccy strzelcy powtórzyli ten sukces! Do tarcz: Sztandarowej, Bufetowej, Burmistrza Kcyni, prof. Czochralskiego, Brackiej i kura zacięcie rywalizowali kurkowie z Piechcina, Więcborka, Gołańczy, Nakła, Szubina, Grudziądza, Kcyni i Solca.

Brat Robert upatrzył sobie Tarczę Sztandarową wystawioną z okazji 90-lecia Powstania Okręgu Bydgoskiego, z której dochód kcyńskie Bractwo przeznaczyło właśnie na wykonanie sztandaru Okręgu. I właściwie by ją zdobył, gdyby nie piękny strzał brata Zbyszka Kołoty w gwóźdź. Koniec końców – tarcza i tak przyjechała do Solca, z czego się ogromnie cieszymy.

 

Ostatecznie naszym braciom wręczono nagrody:

Robertowi Fałkowi: I m-ce w Tarczy prof. Czochralskiego

II m-ce w Tarczy Burmistrza Kcyni

III m-ce w Tarczy Brackiej

 

Zbyszkowi Kołocie: I m-ce w Tarczy Sztandarowej

I m-ce w strzelaniu do Kura

II m-ce w Tarczy Brackiej

 

Jarkowi Gronowskiemu: III m-ce w strzelaniu do Kura

 

Serdecznie gratulujemy!

Tekst i fot. MS

Galeria

Joomla templates by a4joomla