Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drodzy Przyjeciele, pisząc tę notatkę znów muszę odwołać się do wydarzeń z ubiegłego roku. Mianowicie – 20 kwietnia 2013 r. wzięliśmy udział w strzelaniu z okazji XI rocznicy Reaktywacji Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Sępólnie. Niestety, mimo podjętych wysiłków, nasi bracia Robert Fałek i Zbigniew Kołota przyjechali do Solca bez żadnej nagrody. Oczywiście zdarza się to bardzo rzadko! Dlatego obiecali, że kolejnym razem nie wrócą z pustymi rękoma.

Jak powiedzieli, tak zrobili. 25 maja br. W Sępólnie Krajeńskim odbyło się strzelanie reaktywacyjne i o tytuł Mistrza Okręgu Bydgoskiego AD 2014. Tym razem nasi reprezentanci po zaciętych bojach wystrzelali nagrody: Zbyszek I m-ce z pistoletu do Tarczy Bufetowej, a Robert III m-ce o tytuł Mistrza Okręgu Bydgoskiego 2014 i II m-ce do Tarczy ufundowanej przez ustępującego Mistrza Okręgu Bydgoskiego.

Gratulujemy nagród i dotrzymania słowa!

MS

Joomla templates by a4joomla